Šumperk, Tyršův stadion, travnaté hřiště č.1 nebo č.2, případně umělá tráva (podle počasí)

Začátek prvních utkání 8,30-9,00 hod.

Startovné :

1000,- Kč  (platba před zahájením turnaje)

Hrací doba :

1 x 15-20 minut (přestávka mezi zápasy 5 minut), případně upraveno podle počtu přihlášených týmů

Hrací systém :

Do osmi mužstev každý s každým, příp. více účastníků ve dvou skupinách, ve skupině každý s každým a následně o umístění

Počet hráčů :

Počet hráčů na hřišti 4+1

Rozhodčí :

2 kvalifikovaní rozhodčí delegovaní OFS Šumperk

Pravidla hry :

Hraje se dle pravidel pro minifotbal.

Současně budou probíhat dvě utkání na obou polovinách hřiště (případně i na třech hřištích při více přihlášených týmů). Malá domů je povolena, brankář může míč do hry uvádět výkopem i výhozem rukou, míč se však musí dotknout hřiště na vlastní polovině. Pokud ne, následuje nepřímý volný kop z půlky hřiště.

Občerstvení :

V ceně startovného je pitný režim + hráči párek v rohlíku + trenér a vedoucí guláš.

V případě zájmu možnost zajištění obědů v sousedním Hotelu Sport, cena přibližně 70,- Kč (na vlastní náklady zúčastněných týmů a nutno nahlásit současně s přihláškou), možno zajistit i ubytování pro vzdálenější týmy – nutno předem projednat.

Pořadí v tabulce :

Počet bodů (3-1-0), při stejném počtu bodů rozhoduje vzájemné utkání nebo minitabulka, brankový rozdíl skóre, větší počet vstřelených branek, menší počet obdržených branek, dodatečné pokutové kopy.